निर्माण व्यवसायी संघ कञ्चनपुरले हाजिरी जवाफ प्रतियोगिताको आयोजना गर्ने

महेन्द्रनगर । निर्माण व्यवसायी संघ कञ्चनपुरले १६ औं राष्ट्रिय निर्माण दिवसको अवसरमा हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता गर्ने भएको छ । हरेक मंसिर २२ गते निर्माण व्यवसायी संघले राष्ट्रिय निर्माण दिवस मनाउँदै आएको छ । निर्माण व्यवसायी संघ कञ्चनपुरले मंसिर २० गते आयोजना गर्न लागेको अन्तर माध्यमिक जिल्ला स्तरिय हाजिरी जवाफ प्रतियोगितामा जिल्लाका सामुदायीक विद्यालयहरुले सहभागिता पाउने छन् ।

सामुदायीक विद्यालयमा कक्षा १० सम्म अध्ययनरत विद्यार्थीहरुले सहभागिता जनाउँन पाउने छन् ।मंसिर २० गतेदेखी सुरु हुने प्रतियोगितामा प्रथम हुनेलाई २१ हजार १ सय ११ रुपैँया पुरस्कार राशी रहेको छ, भने द्वितियलाई १५ हजार १ सय ११ रुपैँया, तृतियलाई ११ हजार १ सय ११ रुपैँया र चौथोलाई सान्त्वना पुरस्कार भनेर ५ हजार १ सय ११ रुपैँया सहित ट्रफि मेडल र प्रमाणपत्र प्रदान गरिने अध्यक्ष निर्माण व्यवसायी संघ कञ्चनपुरका निरञ्जन प्रसाद भट्टले बताए ।

सहभागिता जनाउनका लागि विद्यालयले कम्तिमा एक जना छात्रा सहित तीन जनाको टिम बनाउनु पर्ने छ । मंसिर २२ गते विहान संघको कार्यालयमा झण्डोत्तोलन, महेन्द्रनगर बजारमा प्रभातफेरि गरि १६ औं राष्ट्रिय निर्माण दिवस मनाउँने भएको छ भने उक्त कार्यक्रमको पुर्व सन्ध्यामा हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता लगायतका कार्यक्रम हुने भएका छन् ।

उक्त अन्तर माध्यमिक जिल्ला स्तरिय हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता भीनपा–१८ गोबरैया स्थित निङ्गलाशैनी माद्यमिक विद्यालयको प्रांगणमा यहि मंसिर २० गते ११ बजेबाट सुरु हुँने आयोजक उक्त हाजिरी जवाफ प्रतियोगितामा सहभागिता जनाउन विद्यालयले मंसिर १८ गते साँझ ४ बजे भित्र टिम दर्ता गराई सक्नु पर्ने समय सीमा राखिएको छ ।

नेपाल राष्ट्रिय निर्माण व्यवसायी महासंघका आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्य एवं निवर्तमान अध्यक्ष प्रेम प्रकाश भट्ट सहित संघका पदाधिकारी, सदस्य, व्यवसायी सहभागी कार्यक्रममा संघका अध्यक्ष निरन्जन प्रसाद भट्टले विगतका वर्षझै यस वर्ष पनि विभिन्न कार्यक्रम गरी राष्ट्रिय निर्माण दिवस मनाउँने तयारी गरिएको बताए ।

संघका अध्यक्ष भट्टका अनुसार टिम दर्ता निङ्गलाशैनि मावि, निर्माण व्यवसायी संघको कार्यालय वा फोन बाटै समेत गर्न सकिने सचिव सुर्य बहादुर चन्दले बताए ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.