मोटरसाइकलको ठक्करबाट डडेल्धुराका प्रहरी जवानको मृत्यु

महेन्द्रनगर। मोटरसाइकलको ठक्करबाट एक प्रहरी जवानको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा डडेल्धुरा स्थायी घर भइ हाल बागमती प्रदेश प्रहरी गण हेटौंडामा कार्यरत २५ वर्षीय प्रहरी जवान बिनोद एडी रहेका छन् । बुधबार विहान ६स्४० मा हेटौंडा उपमहानगरपालिका ११ थाना भर्याङस्थित पूर्व पश्चिम सडकखण्डमा हेटौडातर्फबाट नवलपुरतर्फ जाँदै गरेको ना।४३ प २२२ नम्बरको मोटरसाइकलले पि।टि। दौडिँदै गरेका एडीलाई ठक्कर दिएको थियो ।
मोटरसाइकलको ठक्करबाट घाइते भएका उनलाई उपचारको लागि हेटौँडा अस्पताल लगिएको थियो। उनको अस्पतालले विहान ७स्३० बजे मृत घोषणा गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रवक्ता लक्ष्मी भण्डारीले जानकारी दिए ।

मोटरसाइकलसमेत अनियन्त्रित भइ पल्टिँदा मोटरसाइकल चालक हेटौडा उपमहानगरपालिका वडा नम्वर ४ हुप्रचौर निवासी ४१ वर्षीय लक्ष्मण लामासमेत गम्भीर घाइते भएका छन् । उनको मेडिकल कलेज चितवनमा उपचार भइरहेको छ ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.