कञ्चनपुरमा हुने औद्यौगिक व्यापार मेलाका लागि प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई निमन्त्रणा

महेन्द्रनगर । कञ्चनपुर उद्योग वाणिज्य संघको आयोजनामा आगामी फागुन तेस्रो सातादेखि संचालन हुने सुदूरपश्चिम प्रदेश स्तरिय औद्योगिक व्यापार मेला तथा कञ्चनपुर पर्यटन महोत्सवको प्रमुख अथितिका लागि प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल(प्रचण्ड)लाई निमन्त्रणा गरिएको छ । वाणिज्य संघको आयोजनामा २१ फागुन तेस्रो सातादेखि संचालन हुने १५ औँ सुदूरपश्चिम प्रदेश स्तरिय औद्योगिक व्यापार मेला तथा कञ्चनपुर पर्यटन महोत्सवको प्रमुख अथितिका लागि प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल(प्रचण्ड) लाई निमन्त्रणा गरिएको हो ।

कञ्चनपुर उद्योग वाणिज्य संघका महासचिव खगेश्वर बोहराले महोत्सवको प्रमुख अथितिका लागि प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल(प्रचण्ड)लाई निमन्त्रणा दिईएको बताए । वाणिज्य संघका महासचिव बोहराका अनुसार निमन्त्रणा स्वीकार गर्दै प्रधानमन्त्री प्रचण्डले आफुले सुप प्रदेशको बृद्धि विकासका लागि चासो राखेकाले आउने बचन दिएको बताए ।

कञ्चनपुर उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष पिताम्बर जोशी, महासचिव खगेश्वर प्रशाद बोहरा, कोषाध्यक्ष राहुल भट्ट, वाणिज्य संघका सदस्य तथा उद्योगी तेज बहादुर चन्द, वाणिज्य संघका कार्यालय प्रमुख हेमराज भट्ट सहितका पदाधिकारीले प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेटेरै निमन्त्रणा दिएका थिए ।

१४आँैँ संस्करमा सहित त्यस अघि पनि माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल(प्रचण्ड) प्रधानमन्त्री हुँदा दुई पटक कञ्चनपुर उद्योग वाणिज्य संघको आयोजनामा भएको महोत्सव उद्घाटन गरेका थिए । तेस्रो पटक पनि महोत्सव उद्घाटनका लागि प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई निमन्त्रणा गरिएको छ ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.