एमाले कैलाली जिल्ला अधिवेशन बुधवार आज मतदान हुने

महेन्द्रनगर । नेकपा एमाले कैलाली जिल्ला अधिवेशनको चौथो दिन बुधवार मतदान हुने भएको छ । आज दिउँसो २ बजे देखी मतदान हुने प्रमुख निर्वाचन अधिकृत मानबहादुर जोराले जानकारी दिए । यस अघि सार्वजनिक गरिएको निर्वाचन तालिकामा आज बिहान १० बजे देखी मतदानको समय निर्धारण गरिएको थियो ।

तर, प्राविधिक तयारी नभएको भन्दै आज बिहान सम्मको लागि निर्वाचन प्रक्रिया स्थगित गरिएको थियो । अहिले बिहान अर्को तालिका जारी गर्दै दिउसो २ बजे देखी ५ बजे सम्म मतदान हुने बताइएको छ । मतदाताको अन्तिम नामावली प्रकाशन गरेर अहिले उम्मेदवारी दर्ता भइरहेको प्रमुख निर्वाचन अधिकृत जोराले बताए ।

अध्यक्षमा यज्ञराज ढुङ्गाना, दुर्गाप्रसाद जोशी र डेजी पाण्डेले दाबी गरिरहेका छन् । जोशीले प्यानलसहित उम्मेदवारीको घोषणा गरेका छन् ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.