अछाम पहिरोमा परी मृत्यु हुनेको संख्या १७ पुग्यो

महेन्द्रनगर । अछाममा तीनवटा पालिकामा पहिरोमा परी मृत्यु हुनेको संख्या १७ पुगेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयल जनाएको छ । कमलबजार नगरपालिका, तुर्माखाँद र ढकारी गाउँपालिकामा पहिरोले घर पुरिँदा हालसम्म १७ जनाको शव निकालिएको निमित्त प्रमुख जिल्ला अधिकारी दिपेश रिजालले जानकारी दिए ।
उनका अनुसार कमलबजार ८ मा एकै परिवारका ५ जनाको शव निकालिएको छ भने कमलबजार ६ ठाँटीकाँधमा बेपत्ता भएका तीनै जनाको शव फेला परेको छ । ठाँटीकाँधमा यसअघि निकालिएको ४ जनाको गरी ७ जनाको मृत्यु भएको छ । यस्तै, तुर्माखाँद ५ मा दुई घर पुरिँदा ४ जनाको शव फेला परेको छ । अन्य ५ जना बेपत्ताको खोजी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।
त्यस्तै ढकारी गाउँपालिका ६ मा पहिरोले पुरिएर १ जनाको मृत्यु भएको छ भने अर्का एकजना बेपत्ता रहेका रिजालले बताए । तीनै पालिकामा गरी ६ जना अझै बेपत्ता भएका छन् भने ११ जना घाइते भएका छन् । मृतकहरुको सनाखत कार्य जारी रहेको प्रहरी नायव उपरीक्षक नारायण डाँगीले बताए । उनका अनुसार बेपत्ताहरुको खोजी कार्य तीव्र पारिएको छ ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.