कैलालीमा स्कारपियो दुर्घटना, एकको मृत्यु, पाँच घाइते

महेन्द्रनगर । कैलालीमा स्कारपियो दुर्घटना भएको छ। जिल्लाको गेटामा स्कारपियो दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने पाँच जना घाइते भएका छन्। गोदावरी नगरपालिका–५ गेटा ट्राफिक पोस्ट नजिकै बा १५ च ४६३७ नम्बरको स्कारपियो दुर्घटना हुँदा धनगढी उपमहानगरपालिका–११ बेलाका ७० वर्षिय भोजराज भट्टको मृत्यु भएको सुदूरपश्चिम प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले बताएको छ।

स्कारपियोमा सवार अन्य ५ जना घाईते भएका छन। घाईतेमध्ये दार्चुलाको शैल्यशिखर नगरपालिका–२ का ४२ वर्षीय चालक तेजबहादुर पाल, धनगढी उपमहानगरपालिका–६ मटयारीका ४२ वर्षीय भरतबहादुर चन्द, सोही ठाउँका ४८ वर्षीय बसन्तबहादुर चन्द, ३६ वर्षीया निलम चन्द र ३६ वर्षकै अनु खाण चन्द रहेको प्रहरीले जनाएको छ। घाईते सबैको माया मेट्रो अस्पताल धनगढीमा उपचार भइरहेको छ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.