नगर प्रवक्ताद्धारा अपशब्द प्रयोग गरिएको भन्दै आक्रोश

नगर प्रवक्ताद्धारा अपशब्द प्रयोग गरिएको भन्दै आक्रोश
महेन्द्रनगर, २४ बैशाख
कञ्चनपुरको बेदकाट नगरपालिकाका नगर प्रवक्ता नरेश बहादुर सिहले पत्रकारिता पेशालाई आँच आउने गरी सामाजिक सञ्जालबाट अपशब्द प्रयोग गर्नु भएको छ । पत्रकार राजेन्द्र विष्टले बेदकोट नगरपालिकाका नगर प्रमुख अशोक कुमार चन्दको गाडी मंगलबार कृष्णपुर नगरपालिका बाणीमा दुर्घटना परेको विषयलाई लिएर सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा लेख्नु भएको पोष्टलाई लिएर नगर प्रवक्ता सिह पत्रकार र पत्रकारितालाई अपमान गरेका छन् । बेदकोट नगरपालिकाको जिप दुर्घटनाको यो दृश्यले घटना यथार्थ प्रमाणित गर्दा चालक बाहेकको सिटभन्दा अन्यत्र कुनै क्षति देखिएन र यो दृश्यले सिधासिधा चालक मात्र घाइते हुनुपर्नेमा अन्य व्यक्ति घाइते भई चालक कसरी सकुशल रहे त ? भन्दै पत्रकार राजेन्द्र बिष्टले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा स्टाटस लेख्नु भएको छ । साथै उहाले बेतकोट नगरपालिकाको जिप दुर्घटना हुदा चालकले चलाएर नभइ सिकारूले चलाएका कारण दुर्घटना भएको र थप दुई बाहिरका घुमन्तेसमेत जिपमा थिए भन्दै पत्रकार बिष्टले स्टाटस लेख्नु भएको छ । नगर प्रवक्ता सिहले पत्रकार विष्टतर्फ संकेत गर्दै खोज पत्रकारिता गर्न समेत सुझाव दिनु भएको छ । उहाले दुर्घटनाको जानकारी लिन पत्रकारलाई नगरपालिका कार्यालयमा आउन भन्नु भएको छ । यस विषयमा वेदकोट नगरपालिकाका प्रवक्ता नरेश बहादुर सिहंसंग बुझ्दा उहाले कञ्चनपुरको पुर्नवास नगरपालिकाका नेकपाका नेता दान बहादुर शाहीको निधन भएको र उहाको अन्त्येष्टीमा समावेश भएर फर्कनु भएका वेदकोट नगरपालिकाका नगर प्रमुख अशोक चन्दको गाडी दुर्घटना भएको शुक्लाफाटा एफ्.एमलाई जानकारी दिनु भयो । दुर्घटना हुनुका कारण, गाडीमा सवार व्यक्तिहरुको संख्या लगायतका कुराहरुको बारेमा नगरपालिका तथा प्रहरी कसैगंग पनि जानकारी नलिई सामाजिक सञ्जालमा पत्रकारले स्टाटस लेखेको प्रवक्ता सिहको भनाई छ । प्रवक्ता सिहका अनुसार मंगलवार गाडी दुर्घटना हुदाँ गाडीमा वेदकोट नगरपालिकाका नगर प्रमुख चन्द सहित राष्ट्रिय युवा संघका केन्द्रीय सदस्य रामचन्द्र रेग्मी र चालक मात्रै रहेको बताउनु भयो । नगर प्रवक्ताले नै पत्रकारहरुको पेशाप्रति नै अपमानजनक शब्द प्रयोग गरेको भन्दै कञ्चनपुरका विभिन्न पत्रकारहरुले आलोचना गरेका छन् । कृष्णपुर नगरपालिका बाणी मछेली नदी नजिक राजमार्गमा मंगलबार मेयर चन्दले प्रयोग गर्दै आएको नगरपालिकाको म १ झ १०१ नम्बरको जिप से २ त ३४३७ नम्बरको ट्याक्टरसंग ठोक्किएको थियो । स्थानीयका अनुुसार नगरपालिकाको गाडी ट्रयाक्टरसित ठोक्किन पुगेको थियो ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.