बझाङबाट संविधानको धारासहित प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई विरोध पत्र पठाइयो

बझाङबाट संविधानको धारासहित प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई विरोध पत्र पठाइएको छ । नेकपाका प्रचण्ड–नेपाल समूह निकटको राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल र अनेरास्ववियू जिल्ला कमिटीले प्रमुख जिल्ला अधिकारी कमलराज भण्डारीमार्फत् विरोध पत्र पठाएको हो ।

राष्ट्रिय युवा संघ नेपालका संयोजक विनोदबहादुर सिंह र अनेरास्ववियूका सह–संयोजक देविजंग बहादुर सिंहद्वारा हस्ताक्षरित विरोध पत्रमा प्रधानमन्त्री ओलीलाई आफ्नो असंवैधानिक कदममाथि पश्चातापका साथ राष्ट्रका सामु क्षमा याचना गर्दै प्रतिनिधिसभा पुनः सुचारु गरी संविधानलाई क्रियाशील बनाउन अनुरोध गरिएको छ । संविधानले प्रधानमन्त्री ओलीलाई प्रतिनिधिसभा विघटन गर्ने कुनै पनि अधिकार नदिएकाले संविधानको धारा पुनः अध्ययन गर्नका लागि संविधानको धारा समेत विरोध पत्रसँगै पठाइएको छ ।

प्रधानमन्त्री ओलीले प्रतिनिधिसभा विघटन गरे यता नेकपाको प्रचण्ड–नेपाल समूहले विभिन्न संघर्षका कार्यक्रम घोषणा गरेको छ । सोहीअनुसार प्रशासनमार्फत प्रधानमन्त्रीलाई विरोध पत्र पठाइएको हो । कार्यकर्ताहरु चैनपुरबजारबाट नाराबाजी गर्दै विरोध पत्र बुझाउन जिल्ला प्रशासन कार्यालय पुगेका थिए ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.