नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुर शाखाको नवनिर्वाचित कार्य समितिलाई अझै पदस्थापन तथा शपथ ग्रहण गराइएन्

 नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुर शाखाको नवनिर्वाचित कार्य समितिलाई अझै पदस्थापन तथा शपथ ग्रहण अझै गराउन सकिएको छैन् । निर्वाचन भएर नयाँ कार्यसमिति चयन भएको करीब दुई साता बितिसक्दा समेत अझै समेत नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुर शाखाको कार्यसमितिलाई भने पदस्थापन तथा शपथ ग्रहण नगराइएको हो ।

 नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुर शाखाको नवनिर्वाचित कार्य समितिलाई शपथ ग्रहण अझै नगराइएको र नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुर शाखाका निवर्तमान कार्य समितिले अझै पद हस्तान्तरण नगरीएको भन्दै नव निर्वाचित पदाधिकारीहरु तथा सरोकारवालाहरुले असन्तुष्टि व्यक्त गरेका छन् । यस विषयमा नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुर शाखाको निर्वाचन गराएको निर्वाचन समितिका संयोजक लक्ष्मी राज जोशीसंग बुझ्दा उहाले नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुरको निवर्तमान कार्यसमितिसंग बुझ्दा सो समितिले नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुर शाखाको भवनको नव निर्मित तलाको उद्धघाटनसंगै नयाँ कार्यसमितिलाई पदस्थापन संगै स्वागत जानकारी आफुले पाएको बताउनु भयो । आफुले नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुर शाखाका निवर्तमान अध्यक्ष बिष्णु अवस्थीसंग यस विषयमा आफ्नो नियमित जस्तो सम्पर्क भइ रहेकाले चाडै नै नयाँ कार्यसमितिलाई पदस्थापन तथा शपथ ग्रहण गराईने जोशीले बताउनु भयो ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.