सुदुरपश्चिम विश्व विद्यालयमा दीप प्रज्वलन गर्दै संविधान दिवस मनाइयो

आज असोज ३ गते आइतबार देशभर सँगै कञ्चनपुरमा पनि छैटोँ संविधान दिवस मनाइएको छ । यसैबीच कञ्चनपुरमा केन्द्रीय क्याम्पस रहेको सुदुरपश्चिम विश्व विद्यालयमा पनि संविधान दिवसका अवसरमा आज आइतबार साँझ दिप प्रज्वलन गरिएको छ । उक्त दिप प्रज्वलन कार्यक्रमको सञ्चालन नेपाल विद्यार्थी संघ सुदुरपश्चिम विश्व विद्यालय केन्द्रीय क्याम्पस इकाइ कमिटीका प्रेम रावलले गर्नुभएको थियो । नेपाल विद्यार्थी संघ सुदुरपश्मि विश्व विद्यालय केन्द्रीय क्याम्पस इकाइ कमीटीले संविधान दिवसका अवसरमा दिप प्रज्वलन गर्दै नेपालको संविधान २०७२ जारी भएयता देशमा भएका उपलब्धी र संविधान कार्यान्वयनको अवस्था लगायतका विषयमा छलफल गरिएको कञ्चनपुर स्थीत केन्द्रीय क्याम्पस रहेको सुदुरपश्चिम विश्व विद्यालय अन्तर्गतको नेपाल विद्यार्थी संघ इकाइ कमिटीका विद्यार्थी नेता प्रेम रावलले जानकारी दिनुभयो ।

 

सुदुरपश्चिम विश्व विद्यालयको केन्द्रीय क्याम्पसमा गरिएको उक्त दिप प्रज्वलन कार्यक्रममा नेपाल विद्यार्थी संघका नेता तथा कार्यकर्ताहरुको उपस्थीती रहेको थियो । कार्यक्रममा नेपाल विद्यार्थी संघ सुदुरपश्चिम विश्व विद्यालय इकाइ कमिटीका गजेन्द्र बम , रविन खड्का , अपिल ओझा , सुरेन्द्र विष्ट ,खगेन्द्र प्रसाद जोशी , दिपक निरौला, रोहित दियाल , भुवन भट्ट ,पंकज शाहु, खगेन्द्र बहादुर रावल , कपिल गिरी लगायतको उपस्थीती रहेको नेपाल विद्यार्थी संघ सुदुरपश्मि विश्व विद्यालय केन्द्रीय क्याम्पस इकाइ कमीटीले जनाएको छ ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.