भिमदत्त नगरपालिका वडा नम्बर ३ नौला खेतमा चिसो र शीतलहरबाट जोगिन जनचेतना मुलक कार्यक्रम

कंचनपुरको भिमदत्त नगरपालिका वडा नम्बर ३ नौला खेतमा चिसो र शीतलहरबाट जोगिन जनचेतना मुलक कार्यक्रम गरिएको छ । कंचनपुरको भिमदत्त नगरपालिका वडा नम्बर ३नौलाखेतमा जिल्ला प्रहरी कार्यलय कन्चनपुरको सहयोगमा अस्थायी प्रहरी पोस्ट नौला खेतले जनचेतना मुलक कार्यक्रम गरेको हो । विशेष गरेर चिसोयाममा चिसो बाट आफू पनि बचौ र अरुलाइ पनि बचाउ सितलहर बाट जीवन जोगाउन भन्ने मुल नारा सहित प्रहरि को साझेदारी मा उक्त जनचेतना मुलक कार्यक्रम सनिवार आज गरिएको हो ।

अहिले तराइमा शीत लहरहरु चलेको चिसोको कारण मानिस हरुको ज्यान जान सक्ने भन्दै उक्त कार्यक्रम गरिको कंचनपुर भिमदत्त नगरपालिका वडा नम्बर ३नौला खेतमा अवस्थित अस्थायी प्रहरी पोस्ट नौला खेतका प्रहरी सहायक निरीक्षक मोहन बहादुर बिस्टले जानकारी दिनु भयो । साथै उहाले चिसो बाट बच्न र बचाउन समेत आग्रह गर्नु भयो ।

महिला हिंसा रोकौ न्यायपुर्ण समजको निर्माण गर्ने भन्ने मुल नारा सहित जनचेतना मुलक कार्यक्रम गरिएको हो ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.