अप्सन नेपाल कम्पनीद्धारा आफ्ना एक जना ग्राहकलाई मोटरसाइकल प्रदान

 अप्सन नेपाल कम्पनीले आफ्ना एक जना ग्राहकलाई मोटरसाइकल प्रदान गरेको छ । कञ्चनपुरको महेन्द्रनगर स्थित अप्सन नेपाल कम्पनीको कार्यालय परिसरमा शनिवार आयोजित कार्यक्रममा अप्सन नेपालले आफ्ना पछिल्लो समय कारोवार गरेका मध्ये लक्की ड्र मार्फत एक जना ग्राहकलाई मोटरसाइकल वितरण गरेको हो । त्यसरी मोटरसाइकल पाउनेमा कञ्चनपुरको वेदकोट नगरपालिका वडा नम्बर ७ मन्दिरपुरका करन राना रहेका छन् ।

  रानालाई १ सय सीसीको बजाज कम्पनीको मोटरसाइकल दिइएको हो । अप्सन नेपालले समय समयमा कम्पनीको नियमअनुसार ग्राहकहरुसंग अन्र्तक्रिया कार्यक्रम समेत गर्दै आएको छ । शनिवार सोही सिलसिलामा शनिवार आयोजित सो कार्यक्रममा कम्पनीका डाइरेक्टर बीर बहादुर कार्कीले बिजेता ग्राहक रानालाई मोटरसाइकलको चाबी हस्तान्तरण गर्नु भएको हो । अप्सन नेपालले व्यावसायिक कार्यका साथै सामाजिक कार्यहरुमा समेत योगदान पु¥याउदै आएको छ ।

 साथै अप्सन नेपालको सो कार्यक्रममा सहभागीहरुलाई मायाको चिनो समेत प्रदान गरिएको थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन नेपाल पत्रकार महासंघ कञ्चनपुरका कोषाध्यक्ष समेत हरनु भएका सामुदायिक रेडियो शुक्लाफाँटा एफ्.एमका स्टेशन म्यानेजर जयदेव जोशी रहनु भएको थियो ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.