कैलालीको जोशीपुर गाउँपालिका वडा नम्बर ३ रामनगर शिविरमा मुक्तकमैया प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई झोला वितरण

कैलालीको जोशीपुर गाउँपालिका वडा नम्बर ३ रामनगर शिविरमा मुक्तकमैया प्राथमिक विद्यालयका विद्यार्थीहरुलाई झोला वितरण गरिएको छ । कैलालीको जोशीपुर गाउँपालिका वडा नम्वर ३ रामनगर शिविर स्थित मुक्तकमैया प्राथमिक विद्यालयका विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष धनिराम चौधरीको अध्यक्षतामा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी विद्यार्थीहरुलाई झोला वितरण गरिएको हो । साल्टट्रेडिङ कार्पोरेशन लिमिटेड कैलालीले सो विद्यालयमा अध्ययनरत १ सय ८२ विद्यार्थीहरुलाई झोला वितरण गरेको मुक्तकमैया प्राथमिक विद्यालय कैलालीले जनाएको छ । शिक्षा जीवनको आधार हो भन्दै साल्टट्रेडिङ कर्पोरेशन लिमिटेड सुदुरपश्चिम प्रदेश प्रमुख केशव प्रसाद पाण्डे विद्यार्थीहरुलाई झोला वितरण गरिएको बताउनु भयो । झोला वितरण कार्यक्रममा शिक्षक, विद्यार्थी, अविभावक, र वडा नं. ३ का वडा सदस्य वेझुराम चौधरी लगायतको उपस्थितिमा झोला वितरण गरिएको हो । साथै कैलालीको जोशीपुर गाउँपालिका वडा नम्वर ३ रामनगर शिविरमा मुक्तकमैया प्राथमिक विद्यालयका प्रधान.अध्यापक श्याम देव कुश्मी सहयोगी हातहरुलाई स्वागत तथा धन्यवाद ज्ञापन गर्नु भएको थियो ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.