कैलालीमा ट्रकको ठक्करबाट एक जना युवकको ज्यान गयो

कैलालीमा ट्रकको ठक्करबाट एक जना युवकको ज्यान गएको छ । पूर्वपश्चिम राजमार्गस्थित कैलालीको लम्कीचुहा नगरपालिका वडा नम्बर १० मा ट्रकले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा मोटरसाइकलमा सवार युवकको ज्यान गएको हो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका अनुसार सोमबार बिहान सात बजे लु १ ख ९३० नम्बरको ट्रकले विपरीत दिशातिर गइरहेको सुप–०१००९ प ३९२६ नम्बरको मोटरसाइकललाइ ठक्कर दिएको थियो । ठक्करपछि मोटरसाइकलमा सवार २ वर्षीय टेकबहादुर रावल घाइते हुनु भएको थियो । उहाको टाउकोमा चोट लागेको थियो । लम्कीचुहाकै स्थानीय रावलको लम्कीमा सामान्य उपचारपश्चात् थप उपचारको लागि कोहलपुर मेडिकल कलेज रेफर गरिएकोमा उपचारका क्रममा त्यही ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक वेदप्रकाश जोशीले बताउनु भयो । यस्तै, ट्रक र सुर्खेत बराहाताल गाउँपालिका १० बस्ने चालक ३१ वर्षीय बुद्दीराम सुनार प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कैलालीका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक वेदप्रकाश जोशीले जानकारी दिनु भो ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.