नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा कञ्चनपुरले पत्रकार महासंघको ६७ औं स्थापना दिवश मनाए

नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा कञ्चनपुरले पत्रकार महासंघको ६७ औं स्थापना दिवश मनाएको छ । स्थापना दिवशका अवशरमा फलफुल वितरण कार्यक्रम गरी बुधवार पत्रकार महासंघको स्थापना दिवश मनाइएको हो । ६७ औं स्थापना दिवसको अवसरमा नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा कञ्चनपुरले महाकाली प्रादेशिक अस्पतालमा रहेका बिरामीहरुलाई फलफुल वितरण कार्यक्रम गरी बुधवार मनाइएको हो । नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा कञ्चनपुरका अध्यक्ष माधव धामी, उपाध्यक्ष द्धय भवानी दत्त भट्ट, हेमन्ती चौधरी, सचिव राजेन्द्र अवस्थी लगायत पत्रकारहरुको सहभागितामा महाकाली प्रादेशिक अस्पताल व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष कृष्णदत्त भट्ट(किरण) र सदस्य सिता डंगौरा लगायतको समेत सहभागितामा महाकाली प्रादेशिक अस्पतालमा उपचाररत बिरामीहरुलाई फलफुल वितरण गरिएको हो । महाकाली प्रादेशिक अस्पतालमा भर्ना भएका आर्थिक अवस्था कमजोर भएका बिरामीहरुलाई सानो राहात पुगोस भन्ने उद्येश्यले फलफुल वितरण कार्यक्रम गरिएको नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा कञ्चनपुरका अध्यक्ष माधव धामीले बताउनु भयो ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.