प्रधानमन्त्री देउवा साढे ४ बजे भारतीय विदेश मन्त्री एस जयशंकरसित भेटवार्ता गर्ने

प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा तीन दिने भ्रमणका लागि भारत पुग्नुभएको छ । चार मन्त्रीसहित ५० सदस्यीय टोलीको नेतृत्व गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा केहीबेर अघि नयाँ दिल्ली पुग्नुभएको हो ।

देउवालाई इन्दिरा गान्धी अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा भारतका रक्षा तथा पर्यटन राज्य मन्त्री अजय भट्टले स्वागत गर्नुभयो । प्रधानमन्त्री देउवासहितको भ्रमण टोली नेपाल वायु सेवा निगम (नेपाल एअरलाइन्स) को विमानमार्फत भारत गएको हो । प्रधानमन्त्री देउवाको भ्रमण टोलीमा परराष्ट्रमन्त्री नारायण खड्का, स्वास्थ्यमन्त्री विरोध खतिवडा, ऊर्जामन्त्री पम्फा भुसाल र कृषिमन्त्री महेन्द्र राय यादव पनि हुनुहुन्छ । प्रधानमन्त्री देउवाको बिदाइका लागि विमानस्थलमा सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटा, गृहमन्त्री बालकृष्ण खाँण, प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मालगायतका उच्चपदस्थ अधिकारीहरू पुगेका थिए ।प्रधानमन्त्री देउवासँग अहिले साढे ४ बजे भारतीय विदेश मन्त्री एस जयशंकरले भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम छ । त्यसपछि देउवा भाजपाको केन्द्रीय कार्यालय पुग्नुहुने छ । भाजपा कार्यालयको कार्यक्रम सकिएपछि देउवा दिल्लीमा रहेको नेपाली दूतावासले आयोजना गरेको रात्रिभोजमा सामेल हुनुहुनेछ ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.