धनगढीको मुख्य सडक छेउका संरचना हटाउन डोजर चलाईयो

महेन्द्रनगर । कैलालीको मुख्य बजार क्षेत्रहरुमा सडक चौडा पार्ने कार्यले गती लिएको छ । धनगढीको मुख्य सडक छेउका संरचना हटाउन उपमहानगरले डोजर चलाएको हो। बुधबारदेखि धनगढी उपमहानगरपालिकाले वडा नम्बर १ कैलाली पुलदेखि वडा नम्बर ८ क्याम्पस चोक सडक छेउका संरचना हटाउन उपमहानगरले डोजर अहिले धनगढीस्थित अस्पताल लाइन सडक छेउका संरचना हटाइदै छ।

यसअघि भदौ १३ मा उपमहानगरपालिकाले सडक छेउका संरचना हटाउन पत्राचार गरेको थियो। सडकको विस्तृत योजना प्रतिवेदन डिपीआर तयार भइरहेको र सडकको दायाँ बायाँ १५ मिटर सडक अधिकार क्षेत्रभित्र पर्ने भवन हटाउन घर धनिलाई पत्राचार गरेको थियो।‘सडकको बिस्तृत योजना प्रतिवेदन डिपीआर तयार भइरहेको र सडकको दायाँ बायाँ १५ मिटर सडक अधिकार क्षेत्रभित्र पर्ने टहरा असोज मसान्तसम्म हटाई सहयोग गरिदिन हुन सम्बन्धित घर धनीहरुमा अनुरोध गरिन्छ’, पत्रमा भनिएको थियो। तर, उपमहानगरले तोकेको समयमा सडक क्षेत्र खालि नभएपछि डोजर चलाएर संरचना हटाउन थालिएको हो।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.