कञ्चनपुरमा लागु औषध खैरो हिरोईन सहित २ जना पक्राउ

कञ्चनपुरमा लागु औषध खैरो हिरोईन सहित २ जना पक्राउ परेका छन् । ४.११ ग्राम लागु औषध खैरो हेरोईन सहित २ जना पक्राउ परेका हुन् । बिहीवार जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुर मातहत ईलाका प्रहरी कार्यालय बेलौरीबाट प्रहरी सहायक निरीक्षक शंकर कुवँरको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलिले कञ्चनपुरको बेलौरी नगरपालिका वडा नम्बर ६ रिछाह बाट कैलालीको धनगढी उपमहानगरपालिका वडा नम्बर २ बस्ने वर्ष २६ का दिपक बिष्टले चलाएको से. ६ प. ३४५४ नंम्बरको मोटरसाइकललाई शंका लागि चेकजाँच गर्दा पछाडी सवार सोही ठाउ बस्ने वर्ष ३१ क गोपि बि.क. ले मुख भित्र २ वटा सेतो पलाष्टिकमा लुकाई छिपाई गरी राखेको अवस्थामा शुद्ध तौल ४.११ ग्राम ला.औ. (खैरो हेरोईन) फेला पारी निजहरुले प्रयोग गरेको मोटरसाइकल सहित दुबै जनालाई पक्राउ गरी कानून बमोजिम थप अनुसन्धान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरले जनाएको छ ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.