भारतीय सेना प्रमुखले लिपुलेकबारे आफ्नो भनाइ सच्याउनुपर्ने, नारायणकाजी

नेकपाका नेता नारायणकाजी श्रेष्ठले भारतीय सेना प्रमुखले लिपुलेकबारे आफ्नो भनाइ सच्याउनुपर्ने बताउनुभएको छ ।

भारतीय सेना प्रमुख मनोज नरभानले नेपालले अरु कसैको उस्काहटमा लिपुलेकको विषय नेपालले उचालेको आरोप लगाएका थिए । तर आज नेकपाका प्रवक्तासमेत रहेका नारायणकाजी श्रेष्ठले भारतीय सेना प्रमुखको भनाई खण्डन गर्दै फिर्ता लिन आग्रह गर्नुभएको छ ।

Indian Army Chief M M Naravane’s statement on Nepal’s Stand on Limpiadhura,lipulek&Kalapani territory and India built Dharchula-Lipulek road is highy objectionable.Nepal always stands on its own as a Sovereign&Independent country. So he should correct it.

— NKShresthaPrakash (@nksthaprakash) May 16, 2020
ट्वीटमार्फत श्रेष्ठले लिम्पियाधुरा, लिपुलेक र कालापानी नेपालकै भुमि भएको र भारतले नेपालको भुमिमा सडक बनाएको बताउनुभएको छ । उहाँले नेपाल आफ्नो सार्वभौमसत्ता र स्वतन्त्रतामा अडिग रहेको पनि उल्लेख गर्नुभएको छ ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.