ललितपुर जिल्ला कराते संघको अध्यक्षमा उज्ज्वल कुँवर चयन

महेन्द्रनगर । ललितपुर जिल्ला कराते संघ गठन गरिएको छ । जापान कराते डो.कोशिकाई सितोरियो संघ नेपालको साधारणसभा बाट शुक्रबार ललितपुर जिल्ला खेलकुद बिकाश समितीको रहोवरमा ललितपुर जिल्ला कराते संघको गठन भएको हो । उक्त संघको अध्यक्षमा उज्ज्वल कुँवर निर्विरोध चयन हुनुभएको छ ।

वरिष्ट उपाध्यक्षमा किरण महर्जन, उपाध्यक्ष प्रकाश खडगी डेबिट महर्जन,राजकुमार वल चयन हुनु भएको छ । यस्तै सचीव प्रवेश लावपती उप सचीव रबिन्द्र देउला,नवराज तामाङ, कोषाध्यक्ष जाग्रती बि क चयन हुनु भएको छ । सदस्यहरुमा डाकेन्द्र भुजेल, अलिम तामाङ, ओम शाही, जित कुमार वाईबा, नरेन्द्र खडगी शाही चयन हुनु भएको छ ।

यसैगरी, रमिता श्रेष्ठ नेम्कुल, रोकेश अवाले, किरण संजेल,  सदस्यमा चयन हुनु भएको छ । भने, सल्लाहकार संयोजकमा दिपेश बस्नेत र सल्लाहकार सदस्यमा कृष्ण लामा रहनु भएको छ । उक्त कार्यक्रमको प्रमुख अतिथिमा कराते संघ का केन्द्रिय अध्यक्ष नारायण प्रसाद पौडेल, बिशिस्ट अतिथिमा कराते संघका उपाध्यक्ष सुर्य कुमार तामाङ थिङ, कराते संघ का केन्द्रिय महासचिव एवम कराते ग्रान्डमास्टर नेपाल हन्सी अभिषेक सिंह गुरु, लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.