अत्तरियाका युवा अनुजको मार्मिक गीत ‘एकलव्य’ सार्वजनिक (भिडियो सहित हेर्नुस्)

महेन्द्रनगर । कैलालीको अत्तरिया घर भएका युवा व्यवसायी तथा गायक जोश अनुजले आफ्नो नयाँ गीत एकलव्य सार्वजनिक गरेका छन् । अहिलेको समसामयिक परिवेशलाई समेटेर तयार परिएको मार्मिक गीत एकलव्य गायक अनुजको आफ्नै जोश अनुज युट्युब च्यानल मार्फत सार्वजनिक भएको हो ।

सो गीतका गायक जोश अनुज हुन् भने रचनाकार गणेश नेपाली हुन् । नयाँ मेलोडिङ शैलीमा ल्याएको गीतको म्युजिक भिडियो अत्यन्तै राम्रो बनाइएको छ । म्युजिक भिडियामा गीतको गायक अनुजले आफै मोडलिङ गरेका छन् ।

सुदूरपश्चिम प्रदेशका डाँडापाखाहरुमा भिडियोमा कैद गरी गीत मार्फत सो क्षेत्रको संस्कृती रितिरिवाज र मनोरञ्जनलाई देखाइएको छ । उनको यो गीतलाई धेरैले राम्रो प्रतिकृया दिदै मन पराइरहेका छन् ।

बिषेश गरि उनले गीत मार्फत मानिसका दुखकष्ट जे भएपनि उसको सपना र स्वभाव कस्तो हुन्छ भन्ने बिषय प्रष्टाउन खोजेका छन् । ुअधेँरीमा टहटह जुन खोज्छ मान्छेु , ुभोजनमा स्वादिष्ट नुन खोज्छ मान्छेु उनको गीतको सुरुवातमा रहेका यी दुई लाईन निकै मार्मिक रहेका छन् ।अनुज अत्तरियामा आफ्नै व्यवसाय समेत गरिरहेका छन्


 

सम्बन्धित

Leave A Reply

Your email address will not be published.